//  anasayfa arrow siteler Küçült Büyült Normal
Clexus New Media
// Salı, 11 Ekim 2005 Kategori: Tasarım Siteleri
Clexus New Media Bir çok başarılı component ve tasarıma imza atan web tasarım şirketi. Joomlaturkiye.org sitesinide tasarlamış olan bu şirkettin güzel bir yanıda Türk tabanlı olması. ZIYARET ETYorum yazınız (1 Yorum)


Piasset
// Çarşamba, 21 Eylül 2005 Kategori: Ticari - Kâr Amaçlı Siteler
PIASSET Dunyanin bircok ulkesinde faaliyet gosteren finans sektorunde bir firma sitesi. Joomla da alisilmis disinda, basarili sekilde kullanilmis. ZIYARET ETYorum yazınız (0 Yorum)


ISEGEV
// Çarşamba, 21 Eylül 2005 Kategori: Ticari - Kâr Amaçlı Siteler
Image Istanbulda hizmet veren vakif sitelerinden birisi. Joomla kullanilarak yapilan sitede guzel Istanbul resimlerinin degisik sekilde kullanilmasi dikkat cekici.Sade ve hos bir tasarim. ZIYARET ETYorum yazınız (0 Yorum)


BlueStone
// Çarşamba, 21 Eylül 2005 Kategori: Ticari - Kâr Amaçlı Siteler
BlueStone Joomlayi cok basarili kullanan sitelerden biri. Renk uyumu ve kullanislilik bakimindan gorulmeye deger. ZIYARET ETYorum yazınız (0 Yorum)


Mamboy.com
// Çarşamba, 21 Eylül 2005 Kategori: Kişisel - Referans Siteleri
MAMBOY MyPms ve Pony Gallery componentinin yapimcisi Danial Taherzadeh'in Resmi sitesidir. Joomlayi cok iyi kullanan basarili bir sitedir. ZIYARET ETYorum yazınız (0 Yorum)


Mitsubishi
// Pazartesi, 12 Eylül 2005 Kategori: Motor Sporları - Araba Siteleri
Mitsubishi Mitsubishi Venezuela resmi web sitesi. En iyi içerik yönetim sistemi joomla! kullanıldı. Ve başarılı bir tasarım yaratıldı. Takip edilebilecek resmi bir konsept. ZIYARET ETYorum yazınız (2 Yorum)


n-design
// Pazartesi, 12 Eylül 2005 Kategori: Kişisel - Referans Siteleri
n-design Joomla "akıllı" kodlar ile oluşturulmuş, Niklas Stephenson'a ait "sade" ve "şık" olan tasarım sitesi. ZIYARET ETYorum yazınız (0 Yorum)


pageandpalette
// Pazartesi, 12 Eylül 2005 Kategori: Destek Siteleri
pageandpalette Grafik ve animasyonların yoğun olmasada akıllıca kullanıldığı kendine has ve özgün tasarımı ile Joomlacılar için hazırlanmış kaliteli bir tasarım. ZIYARET ETYorum yazınız (0 Yorum)


<< İlk < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 Sonraki > Son >>

Sonuç 1 - 8 Toplam: 57
Powered by Joomla! - Copyright © 2005 JoomlaTurkiye.org - All Rights Reserved Design by CLEXUS | v.1.01